Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Wyposażenie
Foto
Foto

Laboratorium Akustyczne Ecoplan prowadzi badania poziomu hałasu w środowisku oraz od instalacji przemysłowych. Do dyspozycji mamy sześć wszechpogodowych stacji pomiarowych, które w zależności od potrzeby mogą zostać przekształcone do postaci umożliwiającej łatwy pomiar w trudnych warunkach na instalacjach przemysłowych.

Podstawowymi przyrządami pomiarowymi wykorzystywanymi przez nas w pracy są:

Pomiary monitoringowe realizowane przez laboratorium prowadzone są dzięki wykorzystaniu zestawów do pomiarów wszechpogodowych.

Laboratorium wyposażone jest także w urządzenia GPS (Trimble Pathfinder XH), oraz stacje meteorologiczne Davies pro i Davies Pro 2. W czasie pomiarów możemy prowadzić ciągły zapis Video, oraz rejestracje dźwięku dla potrzeb pełnej identyfikacji zdarzeń akustycznych.

Zainteresowanych zapraszamy do naszej galerii foto, gdzie można zapoznać się z pracą sprzętu pomiarowego w terenie [więcej...].

Aktualności
Pomiary skuteczności ekranów akustycznych metoda "in situ"
W minionym tygodniu Laboratorium Akustyczne Ecoplan przeszło ocenę PCA wraz z rozszerzeniem zakresu akredytacji na metody pomiarowe skuteczności ekranów akustycznych.

Projekt ekranów akustycznych

Opracowaliśmy projekt akranów akustycznych na linii kolejowej nr 277 Opole Wschód - Wrocław Brochów, na odcinku Opole - Borki


Analiza porealizacyjna dla obejścia miejscowości Krośniewice

Analiza porealizacyjna w zakresie oddziaływania akustycznego, skuteczności zastosowanych środków ochrony przed hałasem, oraz zanieczyszczenia powietrza atmosferycznego.


 
Podstrony:  1  2  3  4  5 
 
 

n4CMS by new4mat.com © 2009       Administracja