Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
LAE

Laboratorium Akustyczne Ecoplan wykonuje badania poziomu hałasu w środowisku zgodnie z metodykami referenyjnymi określonymi rozporzadzeniami Ministra Środowiska. Laboratorium posiada akredytacje na wykonywanie wszystkich pomiarów hałasu w środowisku (hałas przemysłowy, drogwy, kolejowy i lotniczy).

Akredytację Polskiego Centrum Akredytacji (PCA) laboratorium uzyskało w grudniu 2009 roku.

Zapytania ofertowe należy przesyłać na adres: lae@ecoplan.pl drogą elektroniczną, wykorzystując formularz, lub tradycyjną pocztą na adres firmy w Opolu. Wycena zlecanych prac badawczych prowadzona jest indywidualnie dla każdego projektu po przeprowadzeniu przegladu zlecenia, często po przeprowadzeniu wstępnej wizyty na miejscu pomiaru.

Dowiedz sie więcej o pomiarach poziomu hałasu w środowisku realizowanych przez nasze laboratorium od dróg,linii kolejowych,instalacji przemysłowych, oraz portów lotniczych.

Materiały informacyjno-ofertowe mozna pobrac w poniższe odnosniki do załaczników w formacie PDF.

Laboratorium wykonuje również badania hałasu od linii wysokiego napięcia, oraz badania poziomu hałasu na stanowiskach pracy. Badania prowadzone zgodnie z tymi normami nie są objęte zakresem akredytacji PCA

Kierownik Laboratorium Akustycznego
mgr inż. Jarosław Kowalczyk

Aktualności
Pomiary skuteczności ekranów akustycznych metoda "in situ"
W minionym tygodniu Laboratorium Akustyczne Ecoplan przeszło ocenę PCA wraz z rozszerzeniem zakresu akredytacji na metody pomiarowe skuteczności ekranów akustycznych.

Projekt ekranów akustycznych

Opracowaliśmy projekt akranów akustycznych na linii kolejowej nr 277 Opole Wschód - Wrocław Brochów, na odcinku Opole - Borki


Analiza porealizacyjna dla obejścia miejscowości Krośniewice

Analiza porealizacyjna w zakresie oddziaływania akustycznego, skuteczności zastosowanych środków ochrony przed hałasem, oraz zanieczyszczenia powietrza atmosferycznego.


 
Podstrony:  1  2  3  4  5 
 
 

n4CMS by new4mat.com © 2009       Administracja